Світлодіодна LED стрічка AVT-600WW3528-12 (4000K-4500K) 9,6 W/м, 120LED/м, 50м (денне світло) пог.м.
0 Залишити відгук
Код товару: 04983
В наявності
Купити цей товар в 1 клік:
Доставимо цей товар:
Новою Поштою у відділення та поштомати
за тарифами перевізника
Оплата
готівкою при отриманні готівкою при отриманні
оплата за рахунком оплата за рахунком
Опис
Рулон 50 м.п.
Продаж кратно - 1 м.п
Для роботи презентованої стрічки використовується безпечна напруга 12 Вольт. З обох боків передбачено два дроти для її включення. Отже, для підключення потрібен блок живлення. Проходячи через блок, непостійна напруга 220В переходить у стабільну 12В, яка потрібна для роботи світлодіодів. Потужність блоку живлення розраховується від довжини стрічки та її споживаної потужності.
Розрахунок потужності блоку живлення для світлодіодної стрічки:
Р бп = (Р св 1 м x L заг св) + 20%, де
Р бп - потужність блоку живлення,
Р св 1 м - споживана потужність 1 метра лід стрічки,
L заг св – загальний метраж стрічки, що підключається,
20% - запас потужності блоку живлення.
Особливостями представленої стрічки є:
безпека;
здатність стрічки ділитися на шматки 2,5 см – 3 світлодіоди;
яскравий колір свічення;
широка експлуатація (для дому, квартир, комерційних підприємств, меблевого та рекламного ринку).
Ви маєте можливість роз\'єднувати стрічку на сегменти по 3 діоди (2,5 см), відрізаючи необхідну довжину, що робить її монтаж елементарним та доступним кожному. Зручна у підключенні стрічка здатна нарізатися шматками. Подільність стрічки на 2,5 см допомагає обрізати її майже в будь-якому місці, де вам потрібно. Функціонально схожих у несвітлодіодних виробах з гнучкості та поділу не існує! Живиться невеликою кількістю електроенергії – 9,6 Вт/м. Кут свічення світлодіодів знаходиться на достатньому рівні – 120 градусів.