Світлодіодна LED стрічка SLIM AVT-600WW3528-12 (4000K-4500K) 9,6 W/м, 120LED/м, 5м
0 Залишити відгук
Код товару: 05347
В наявності
Купити цей товар в 1 клік:
Доставимо цей товар:
Новою Поштою у відділення та поштомати
за тарифами перевізника
Оплата
готівкою при отриманні готівкою при отриманні
оплата за рахунком оплата за рахунком
Опис
Рулон 5 м.п.
Продаж кратно - 5 м.п
Технічні характеристики:
Клас якості: PROFESSIONAL
Ступінь захисту: IP 20
Тип світлодіодів: B-LED SMD2835
Число світлодіодів: 120 світлодіодів/метр
Частота нарізки: 2.5 см (3 світлодіоди)
Колір підкладки: білий
Клейка підкладка: так, клейовий шар 3M із захисним покриттям
Ширина підкладки: 50 мм
Потужність: 9,6 Вт/м
Напруга: 12 В
Кут свічення: 120°
Колір світіння: нейтральний білий
Колірна температура: 4000K-4500K
Ціна вказана за 1 м.
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Муфта М6х12 під ДСП, ДС
До кошика
Нога 60х820мм чорна, ДС